Zapraszamy na spotkanie autorskie z Markiem Kalbarczykiem

Wydawnictwo Trzecie Oko

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Markiem Kalbarczykiem

Wydawnictwo Trzecie Oko serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Markiem Kalbarczykiem, realizowane w ramach Międzynarodowych Targów Książki w Warszawie. Autor wyjątkowych książek opowie o świecie dotyku i dźwięku, w którym brakuje światła i obrazu, ale nie nadziei. Spotkanie odbędzie się 28 maja o godz. 12:00 w Sali Sienkiewicza (II piętro) w Pałacu Kultury i Nauki.

Zapraszamy również do odwiedzenia stoiska Wydawnictwa Trzecie Oko o numerze 13 w namiocie H na Placu Defilad przed PKiN w terminie od 25 do 28 maja.

Marek Kalbarczyk – niewidomy matematyko-informatyk, publicysta, działacz społeczny, menadżer, ekspert, pisarz. Założyciel i Prezes Fundacji Szansa – Jesteśmy Razem (Fundacja Szansa dla Niewidomych), wielokrotnie nagradzany: „Człowiek bez barier”, „Dobroczyńca roku”, „Super lodołamacz”, odznaczony Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Rzeczpospolitej. Autor podręczników matematycznych, poradników rehabilitacyjnych i publikacji o świecie dotyku i dźwięku. Napisał ponad 60 książek, wśród których najbardziej ceni: „Ich trzecie oko”, „Czy niewidomy może zostać prezydentem?”, „Perły Mazowsza dla ciebie”, „Smak na koniuszkach palców”, „Przewodnik znakomity; Jan Karski – wybitny dyplomata, honorowy obywatel i świadek nadziei”, „Epilogi przywracające nadzieję”, „Obrazy, które gdzieś hen uciekły” oraz „Źródła nadziei”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *