Wystawa „Świat Dotyku i Dźwięku” – REHA FOR THE BLIND IN POLAND 2023

Wydawnictwo Trzecie Oko

Wystawa „Świat Dotyku i Dźwięku” – REHA FOR THE BLIND IN POLAND 2023

Wielkie Spotkanie Niewidomych, Słabowidzących i Ich Bliskich REHA FOR THE BLIND IN POLAND to wielowątkowe wydarzenie o międzynarodowym charakterze, na które składają się m.in.: wystąpienia znakomitych prelegentów, panele dyskusyjne, gale i wystawy. Ważnym elementem Konferencji REHA jest zwłaszcza wystawa pn. „Świat Dotyku i Dźwięku”, organizowana w Centrum Nauki Kopernik. Na wystawie pojawią się firmy oraz instytucje z wielu branż wspierających lub tworzących produkty dla osób z dysfunkcjami wzroku. Będzie można poznać m.in. rozwiązania firm VISPERO, Dolphin Computer Access, ViewPlus, Index Braille, Ambutech, Comde-Derenda, Whitecane. Warto sprawdzić także stoiska wystawiennicze polskich firm, takich jak Altix, S2 Projekt, Gerda czy Axium. Wśród instytucji zobaczymy UMCS, który organizuje wystawę dotykowych rzeźb, ZUS Oddział Opole i Małopolską Policealną Szkołę Masażu Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Krakowie.


Na wystawie nie zabraknie również Wydawnictwa Trzecie Oko, które specjalizuje się w wydawaniu książek tradycyjnych, audiobooków, a także publikacji brajlowskich z poddrukiem dla widzących i albumów z wypukłą grafiką (albumy tyflograficzne). Nasze wydawnictwo zaprezentuje m.in.: literaturę piękną, felietony, poradniki rehabilitacyjne, przewodniki turystyczne, książki edukacyjne dla najmłodszych oraz biografie wybitnych ludzi. Wszystkie one wprowadzają w fascynujący świat dotyku i dźwięku. Fundacja zaprezentuje również nowy numer miesięcznika „Help – Jesteśmy razem”, który podnosi tematykę nowoczesnego podejścia do niepełnosprawności, aktywności i budowania świata otwartego dla wszystkich.

Serdecznie zapraszamy na wystawę pn. „Świat Dotyku i Dźwięku” do Centrum Nauki Kopernik, która odbędzie się w terminie 22-24.05.2023r. w godz. 12:00-19:00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *